Stropuva apkures katli ir vienkārši lietojami. Pateicoties inovatīvai tehnoloģijai, apkures katli “Stropuva” no citiem apkures katliem atšķiras ar kurināmā degšanas ilgumu no vienas ielādes. Atšķirībā no parastajiem apkures katliem, kuros degšanas ilgums pēc vienas ielādes sasniedz apmēram 3 stundas, izmantojot cietā kurināmā apkures katlus “Stropuva” kurināmā degšanas ilgums ir 5-7 dienas, ja tiek izmantotas akmeņogles, un 24-36 stundas, ja tiek izmantots malkas kurināmais. Kurināmā ievietošanas process apkures apkures katlos ir ļoti vienkāršs, un tas nozīmē, ka jums nav jāveltī ne daudz laika, ne pūļu apkures katla ekspluatācijai.

APKURES KATLIEKONOMIJA

Cietā kurināmā apkures katlu “Stropuva” izmantošana ir ekonomiska!

Cietā kurināmā apkures katli ir krietni lētāki par granulu katliem, tādēļ kurināmā, ko izmanto “Stropuva” katlos (koks, akmeņogles u.c.), izmaksas ir gandrīz par 40% zemākas kā kurināmais granulu apkures katliem. Tāpat jāņem vērā tas, ka pavasaros kurināmajam tiek piemērotas atlaides, tādējādi jūs varat ietaupīt līdzekļus.

Vēl viena cietā kurināmā apkures katlu “Stropuva” priekšrocība – tajos nav pārmērīgs kurināmā patēriņš. Tas nozīmē, ka kurināmais deg tieši tik ilgi, cik attiecīgajā brīdī nepieciešams. Piemēram, 20 kW katls, ja ārā laiks kļuvis siltāks, var darboties arī 10 kW režīmā, tādējādi tiek paildzināts degšanas laiks pēc pēdējās kurināmā iekraušanas.

Kurināmā sadegšana apkures katlā norisinās no augšas (sveces principā). Uz uguns tiek nolaists gaisa sadalītājs, kas pievienots teleskopam, un tas pievada gaisu tikai augšējam kurināmā slānim, tādējādi netiek sadedzināts vairāk kā 15-20 cm no kurināmā augšējā slāņa. Kad augšējā kārta ir sadegusi, teleskopam pievienotais gaisa sadalītājs sava svara ietekmē virzās uz leju, tādējādi līdz galam kontrolējot gaisa padevi tikai augšējam slānim un uzsildot ūdeni katla sienās, kas cirkulē visā korpusā.

Ikmēneša apkures izmaksas “Stropuva” cietā kurināmā apkures katla lietotājam ir zemākas kā tad, ja tiek lietots parastais kurināmais katls, un apmēram par 50% zemākas izmaksas kā dabasgāzei.

APKURES KATLI -TĪRĪBA

Kā kurināmo izmantojot ogles, kurināmā ielāžu skaits ir krietni mazāks. Kurināmās ogles ir iespējams pasūtīt iefasētas speciālos maisos, un tas nozīmē, ka neradīsies netīrumi tās uzglabājot vai ievietojot apkures katlā. Izmantojot koksnes kurināmo, pelnus no apkures katla būs nepieciešams iztīrīt tikai 2 reizes mēnesī.

APKURES KATLI- DROŠĪBA

“Stropuva” apkures katlu darbība ir droša gan cilvēkam, gan telpai, kurā tas uzstādīts. Pat vissliktākajā gadījumā apkures katla eksplozijas iespēja ir izslēgta.

Gadījumā, ja tiek pārtraukta elektroenerģijas padeve, apkures katlā automātiski tiek sākta dzesēšana, jo gaisa plūsma uz katlu tiek bloķēta.

APKURES KATLAM PIEŠĶIRTS CE SERTIFIKĀTS

GARANTIJA

Uzņēmums SIA Intra Serviss ir vienīgais oficiālais “Stropuva” rūpnīcas  pārstāvis Latvijā.

Iegādājoties ilgas degšanas cietā kurināmā apkures katlus pie mums, jūs varat būt drošs ka būs nodrošināta garantijas apkalpošana. Apkures katliem tiek piešķirta 5 (piecu) gadu garantija siltummaiņas sistēmai (korpusam) un 2 (divi) gadi komplektējošam detaļam.

APKURES KATLU SAVIENOJAMĪBA

“Stropuva” katlus iespējams saslēgt ar:

  • radiatoriem,
  • ūdens boileri,
  • apsildāmo grīdu,
  • paralēlu apkures katlu (ar iespēju ievietot kurināmo dažādās dienās).

Ilgās degšanas cietā kurināmā katlus “Stropuva” iespējams saslēgt vai nu ar piespiedu cirkulācijas apkures sistēmu, vai ar pašteces apkures sistēmu.

“Stropuva” apkures katliem iespējams uzstādīt atšķirīgu temperatūru pieslēgtajām sistēmām (piemēram, jūs varat uzstādīt radiatoru temperatūru 50°-60° C un apsildāmās grīdas temperatūru 30°-35° C).

VIENKĀRŠA LIETOŠANA

Lai izmantotu apkures katlu, nav vajadzīgas īpašas tehniskās zināšanas. Ievietot apkures katlā kurināmo un tādējādi to apkalpot spēj ikviens – mūsu kvalificētie speciālisti ne tikai uzstādīs un konfigurēs apkures katla optimālo darba režīmu, bet arī sniegs jums konsultāciju un atbildēs uz visiem ar katla uzturēšanu un izmantošanu saistītiem jautājumiem.

Sazinieties ar mums lai noskaidrotu kurš apkures katls Jums būs vispiemērotākais