Pavisam nav jāiegulda desmitiem tūkstošu ģeotermālajā apkurē, kas pēdējā laikā ir ļoti modē. Tā vietā varam piedāvāt Lietuvas cietā kurināmā katlu līniju “Stropuva”, kas efektivitātes ziņā ne ar ko neatpaliek no ģeotermālās enerģijas bāzes un dažos aspektos to pat pārspēj. Stropuva cietā kurināmā katli ir pasaulē pirmie nepārtrauktās (augšējās) degšanas cietā kurināmā katli, kas izgudroti un patentēti pirms 15 gadiem. Kopš tā laika apkures katli ir pastāvīgi pilnveidoti, lai tie atbilstu mūsdienu prasībām attiecībā uz drošību, ērtību un ekonomiju. Tie tiek izmantoti arī šodien, un tiem ir daudz vairāk priekšrocību salīdzinājumā ar tradicionālajiem apkures katliem, ko izmanto mājsaimniecībā, jo nav nepieciešams ik pēc dažām stundām doties uz katlu telpu, lai kurtuvei pievienotu malku. Stropuva cietā kurināmā katli ir pirmie Lietuvas katli, kas saņēmuši CE sertifikātu.

Galvenās priekšrocības:

Stropuva ražo trīs veidu cietā kurināmā katlus: malkas, jaunos Bio (izmantojot malku, skaidu briketes, granulas, šķeldu) un universālos.
Stropuvas cietā kurināmā katliem ir piemēroti dažādi kurināmie: malka, ogles, kūdras un zāģu skaidu briketes, granulas, šķelda.
Ražotāji lepojas ne tikai ar to, ka savos cietā kurināmā katlos var izmantot dažādu kurināmo. Viena no svarīgākajām Stropuvas katlu priekšrocībām ir vienas slogojošās kurināmā devas ilgs sadegšanas laiks: izmantojot malku, degšana var ilgt aptuveni 30 stundas, briketes – aptuveni 4 dienas, bet ogles – pat aptuveni 7 dienas.
Tik ilgi degviela deg, pateicoties oriģinālajai patentētajai augšējās sadegšanas sistēmai. Katlā degviela deg tikai augšējā daļā, 15–20 cm dziļumā, pēc sveces principa, kas mums nav gluži ierasts. Tā rezultātā cietā kurināmā degšanas laika rādītāji Stropuvas katlos ievērojami apsteidz citu ražotāju atbilstošos rādītājus.
Kopš 2015. gada Stropuva papildus katlam piedāvā arī elektronisku degšanas kontroles iekārtu, kuras uzstādīšana ļauj dubultot vienas degvielas uzpildes devas degšanas laiku katlā. Tajā pašā laikā tiek ietaupīta arī degviela, jo degšana un dzēšana tiek kontrolēta efektīvāk. Aizdedzes process kļūst pilnībā automatizēts.